Pohádky z hvězd - Vladislav Slezák

9788026424024
Máme pro vás speciální předvánoční nabídku roku 2020. Knihu Pohádky z hvězd Vladislava Slezáka, které vydalo nakladatelství CPress. Podívali jste se někdy pořádně na noční oblohu plnou hvězd? Víte, že se na ní zrcadlí nepřeberné množství úžasných příběhů? Pohádky z hvězd vám představí ty nejznámější z nich. Navíc získáte dárek jako bonus. Speciální DVD, na kterém jsou vybrané pohádky v jednoduchých animacích jako filmy. Namluvili je mj. Hana Zagorová, Ota Jirák, Jitka Zelenková, Karel Vágner nebo Pavel Kožíšek. A pokud do poznámky napíšete, komu knihu chcete darovat, bude obsahovat vlastnoruční podpis autora i s věnováním.
349 Kč

(349 Kč ks)

zasíláme do 24 hodin
Počet
Zašleme do 24 hodin

41 ks
  Snadné vrácení nebo výměna

dárky měníme až do 21.1.2022!

  Osobní vyzvednutí i vyzkoušení

Showroom Jesenice u Prahy

  Spolehlivý obchod

ověřeno našimi zákazníky

Podívali jste se někdy pořádně na noční oblohu plnou hvězd? Víte, že se na ní zrcadlí nepřeberné množství úžasných příběhů? Pohádky z hvězd vám představí ty nejznámější z nich. Seznámíte se s hrdiny starověkých bájí – s královnou Berenikou, s dvojčaty Castorem a Polluxem i s udatným Herkulem. A nejen to, v knize najdete i pohádky, které v sobě snoubí celý vesmír a fantazii. Račte vstoupit do kouzelného světa hvězd, planet i komet. A večer až se setmí, zkuste na obloze najít Ještěrku, Pegase nebo Draka...

Parametry

rok vydání
2019
vazba
vázaná
jazyk
česky
počet stran
120
autor
Vladislav Slezák
chat Komentáře (0)

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.