Švédština

Švédština

Talar du svenska? Ověřené české učebnice a slovníky pomohou se startem výuky švédštiny.

Švédština

Švédština na CD-ROM - švédsky kompletní sada

NOVÁ VERZE! Naučte se švédsky podstatně rychleji než s obvyklými učebními metodami. Kompletní sada obsahuje kurz pro začátečníky, kurz pro pokročilé, švédsky-Expreskurz a digitální slovník česko-švédský / švédsko-český, a další.
1 499 Kč
Zašleme do 24 hodin
View Detail

Švédština na CD-ROM - švédsky XXL sada

NOVÁ VERZE! Naučte se švédsky podstatně rychleji než s obvyklými učebními metodami. XXL verze obsahuje kurz pro začátečníky, kurz pro pokročilé, švédsky-Expreskurz a digitální slovník česko-švédský / švédsko-český.
999 Kč
Zašleme do 24 hodin
View Detail

Rivstart - Yrkesliv

Rivstart Yrkesliv je učebnice speciálně napsaná pro vás, kteří se chcete naučit švédštinu v práci! Díky jasné struktuře a rozmanitým cvičením Rivstart se naučíte švédštinu rychleji.
799 Kč
Zašleme do 24 hodin
View Detail

Norstedts tjeckiska ordbok - švédsko-český a...

Norstedts tjeckiska ordbok je zcela nový a moderní, středně velký slovník mezi češtinou a švédštinou vydaný ve Švédsku, obsahující přibližně 60 000 hesel a frází. Skvělý pomocník pro výuku švédštiny pro česky mluvící i češtiny pro švédsky mluvící.
990 Kč
Zašleme do 24 hodin
View Detail

Moderní skandinávské literatury 1870-2000, Humpál,...

Kniha tří odborníků z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze představuje v češtině první celkové zpracování dějin všech hlavních moderních skandinávských literatur, tedy písemnictví vznikajícího v dánštině, norštině, švédštině, islandštině a finštině.
400 Kč
Zašleme do 24 hodin
View Detail

Gramatika současné švédštiny

Nová, aktuální a původní švédská gramatika. Přibližuje jednotlivé gramatické jevy pomocí jednoduchých pravidel a praktických příkladů. Je určena pro pro všechny milovníky švédštiny, pro začátečníky i pokročilejší uživatele. Podrobnější informace naleznete níže. Vydání: 1.,2015 | Stran: 160 | Formát: 165x115 mm | ISBN: 978-80-7508-131-5 Vazba: lepená...
289 Kč
Zašleme do 24 hodin
View Detail