Různé

Různé

Pravé suvenýry z Norska pro uchování vzpomínek. :-)

Různé

Filtrovat podle

Dostupnost

Dostupnost

Značka

Značka

CASUS GRILL - jednorázový ekologický gril

Unikátní instantní gril Casus je zcela ekologický a schopný rozkladu působením mikroorganismů. Gril dokáže po rychlém zapálení snadno grilovat během 5 minut, a déle než 60 minut udrží žár. V popelnici se působením mikroorganismů rozloží. Po použití můžete gril spálit.
259 Kč
Zašleme do 24 hodin
View Detail

Deskové puzzle Skandinávie - Norden & Baltikum

Mapa severských států a Pobaltí obsahuje názvy měst, řek, jezer, fjordů, pohoří, ledovců, údolí a ostrovů. Nejvyšší vrcholy hor jsou označeny názvy a nadmořskou výškou v metrech. Dílků skládačky mají ořezy podle hranic a pobřeží. Kolem mapy je 8 vlajek a erbů zemí.
349 Kč
Zašleme do 24 hodin
View Detail

Blok NORWAY A5 s norskou vlajkou

Poznámkový blok s lepenou vazbou a pevnými deskami s motivem norské vlajky a nápisy Norway, Noruega, Norge, Norwegen. Nápis Norway na hřbetu. Gumička pro založení stránky. 160 linkovaných listů formátu A5, rozměr desek 21 x 14 cm. Suvenýr z Norska.
249 Kč
Zašleme do 24 hodin
View Detail

Svačinový box MARIUS

Nejznámější norský vzor MARIUS® nyní i na obědovém boxu. Box se skládá ze 2 pevných přihrádek s možností nastavení jedné z přihrádek z 1 přihrádky až na 3. Dodává se ve dvou různých barvách. Velikost krabičky je 20 cm x 15 cm x 7 cm. Box je vyroben z plastu (bez BPA). Vhodné do myčky i mrazáku....
549 Kč
Produkt je dostupný v jiných variantách