MITCHI

MITCHI

Navrženo ženami pro ženy. Inovativní design, materiály a barvy. Budete nadšeny! Konečně oblečení pro sport a cvičení, které je hezké, příjemné a opravdu funkční.

MITCHI

Filter By

Availability

Availability

size

size

MITCHI BASIC TOP SHORT

Pleasant cotton top with a sewn bra. Functional with good moisture removal. Developed by women for women by Mitchi of Norway, made in the EU. Excellent for exercise, yoga, fitness, running, indoor sports.
Kč 1,200
In Stock
size: S (36-38)

MITCHI BURNOUT Tee

Pleasant top cotton and polyester t-shirt. Functional with good moisture removal. Made in the EU. The V-necked T-shirt is great for exercise, yoga, bodybuilding, running, indoor sports as well as casual wear. Very light, slightly transparent.
Kč 999
Product available with different options
size: S (36-38) M (38-40)

MITCHI BEAUTY Leggins Grey Melange

Elastic sports leggings with high waist and holes in the shape of the Mitch logo on the right leg. Functional with good moisture removal. Developed by women for women by Mitchi of Norway, manufactured in the EU. Excellent for exercise, yoga, fitness, running, indoor sports. Innovative material, very pleasing to the body.
Kč 1,750
Product available with different options
size: S (36-38) XL (42-44)

MITCHI DEDICATION Leggins - dámské sportovní legíny

Elastické sportovní legíny s vysokým pasem a moderním potiskem. Funkční s dobrým odvodem vlhkosti. Vyvinuté ženami pro ženy značkou Mitchi of Norway, vyrobeno v EU. Výborné pro cvičení, jógu, posilování, běh, indoorové sporty. Inovativní materiál s tištěným vzorem.
Kč 2,050
Product available with different options
size: S (36-38)