Svetr Norlender STAVANGER s háčky, tmavý

Nový produkt

Svetr z pravé norské vlny od firmy Norlender. Svetr STAVANGER je jednovrstvý svetr pletený ze 100% norské vlny. Tento model se dodává se zapínáním na norské cínové háčky.

4 297 Kč

4 297 Kč bez DPH


6 ks skladem

zašleme do 24 hodin

644 – TABULKA VELIKOSTÍ 

MODEL STAVANGER (míry v cm): S M L XL XXL
Délka (od švu u ramene dolů) 60 65 68 71 76
Šířka (přes hrudník, 2,5cm pod rukávy) 50 54 58 62 66
Délka rukávu (od středu těla přes rameno ke konci rukávu) 77 81 84 88 91

Vlněný svetr z Norska

Svetr STAVANGER v sobě spojuje hřejivou vlněnou vrstvu s praktickým zapínáním na tradiční háčky! Sluší především mužům, ale obléknou si ho rády i ženy. Velmi vhodný je jako svrchní vrstva, svetr se může použít pro běžné nošení ve městě, ale využijete ho i při jakékoli příležitosti.

Tradice rodinné firmy od roku 1927

Psal se rok 1927, když můj dědeček založil malou textilní fabriku v přízemí své farmy v horské obci Tveiten na ostrově Osteroy na západě Norska. Firmě se dařilo a brzy se stala důležitým zaměstnavatelem pro lidi z okolí. Nové modely se pro továrnu navrhovaly po celém Norsku. V roce 1947 se výroba přesunula z hor dolů do údolí k fjordu Osterfjord, kde se dodnes nachází naše sídlo. Od výroby vlněného spodního prádla jsme se propracovali až k výrobě vlněných svetrů pro děti a dospělé. Jméno Norlender používáme pro naše výrobky od roku 1989. Design norských svetrů a doplňků vychází z bohaté tradice, na kterou jsme u nás v Norsku právem hrdí. Také naše proměnlivé počasí nás ve výrobě oblečení mnohému naučilo. Proto také používáme pro výrobu výhradně vlnu. Jsme zavázáni rodinnou tradicí a s radostí vám nabízíme nejnovější modely značky Norlender pro vaše pohodlí a radost.

Astrid Tveiten - majitelka
kód 64404
materiál 100% vlna
Windcutter Ne
rozepínání na háčky
kapsy Ne
kapuce Ne
norský vzor Ano
Podšívka Ne
střih unisex

Příslušenství