svetr ICEwear THOR celorozepínací, islandské vlajky

Nový produkt

Celorozepínací svetr s islandskými vlajkami. 100% akryl. Barva tmavě modrá s výšivkami vlajky Islandu a nápisy Arctic EXPLORER Club. Lehký a teplý svetr je velmi příjemný pro každodenní nošení.

2 479 Kč

2 479 Kč bez DPH


6 ks skladem

zašleme do 24 hodin

Náš tip!

Model THOR je lehký a teplý svetr, velmi příjemný pro každodenní nošení.
Vynikají na něm krásné islandské vlajky a nápis ARCTIC EXPLORER CLUB. Velmi vhodný je jako střední nebo vrchní vrstva, díky které se za vámi bude každý otáčet. Nášivky norské vlajky na přední i zadní části zdobí svetr vyrobený z příjemného materiálu – 100% akrylu. Rozepínání je u krku na zip. Každý svetr má cedulku se jmenovkou.

Svetry a oblečení Icewear

Už při našich začátcích v roce 1972 jsme se inspirovali přírodou a vytvořili první kolekci svetrů a oblečení z islandské vlny. Dynamický rozvoj nás z Islandu zavál i do Norska, kde jsme s místními návrháři a položili základ moderní kolekci v severském stylu navazující na bohatou tradici norských vzorů. Dnes vyrábíme z nejnovějších materiálů, barev a střihů funkční oblečení pro sport a turistiku, vyhovující drsným a proměnlivým podmínkám za konkurenceschopné ceny na českém trhu.

materiál 100% akryl
Windcutter Ne
rozepínání celorozepínací
kapsy Ne
norský vzor Ne
Podšívka Ne
střih unisex

Příslušenství