ponožky BRYNJE Super Active Outdoor, černé

Nový produkt

Velmi pohodlné ponožky s optimálním odvodem vlhkosti, dobrými izolačními vlastnostmi a odolností. Jedinečná struktura vlákna zajistí vaší noze ideální teplotu i za extrémních podmínek. Zesílené panely na patě, špičce obsahují antibakteriální úpravu založenou na iontech stříbra. Tím je ponožka příjemná k pokožce a snižuje se tak i riziko nežádoucího zápachu.

480 Kč

570 Kč

-90 Kč

480 Kč bez DPH Sleva!


35 ks skladem

zašleme do 24 hodin

Vlněné ponožky z materiálu Isolwool (50% merino, 50% meraclon) zesílené polypropylenem. Isolwool je 5× silnější, než běžná vlna a poskytuje extra tepelný komfort. Jedinečná struktura vlákna zajistí vaší noze ideální teplotu i za extrémních podmínek. Zesílené panely na patě, špičce obsahují antibakteriální úpravu založenou na iontech stříbra. Tím je ponožka příjemná k pokožce a snižuje se tak i riziko nežádoucího zápachu.

Brynje of Norway

Brynje je špičkové spodní prádlo, které funguje v jakémkoli počasí. Rodinný podnik byl založen 1887 v norském Larviku. V 50. letech 20. století vyvinuli první oblečení se síťovou konstrukcí, kterou testovali norští vojáci v náhorní plošině Hardangervidda. Brynje bylo první termoprádlo na Mt.Everestu, chránilo už Sira Edmunda Hillaryho a Tenzinga Norgaye v roce 1953. Termoprádlo Brynje dodnes používají členové expedic, záchranné složky, ale i sportovci a turisté.

kód 30303077
materiál 80% isolwool, 5% elastan, 10% polyprop..
síťovina Ne
Produktová řada Socks
značka Brynje
funkční Ano

Příslušenství