Islandský svetr Icewear BRYNJA s kapucí, 100% vlna

Nový produkt

Dámský ručně pletený svetr z pravé islandské vlny od firmy Icewear! Svetr BRYNJA je tradiční teplý vlněný svetr s kapucí na stahování, hustě pletený ze 100% islandské vlny s dlouhými vlákny navrchu, které jsou voděodolné. Vnitřní vlákno je zase jemné a zahřívá. Svetr Brynja se dodává v bílé barvě s tmavými islandskými vzory.

4 710 Kč

4 710 Kč bez DPH


6 ks skladem

na objednávku do 14 dnů

Tradiční islandská vlna

Svetr BRYNJA je tradiční model jednovrstvého svetru ručně pleteného ze 100% hrubší islandské vlny. Pro vysokou hřejivost a voděodolnost používají Islanďané svou vlnu od nepaměti. Zahřeje vás při všech činnostech, na túrách, na chatě, i na lyžích. Doporučujeme silnější triko, nebo košili pod svetr! Může pouštět chlupy z vrchní vrstvy.

Svetry a oblečení Icewear

Už při našich začátcích v roce 1972 jsme se inspirovali přírodou a vytvořili první kolekci svetrů a oblečení z islandské vlny. Dynamický rozvoj nás z Islandu zavál i do Norska, kde jsme s místními návrháři a položili základ moderní kolekci v severském stylu navazující na bohatou tradici norských vzorů. Dnes vyrábíme z nejnovějších materiálů, barev a střihů funkční oblečení pro sport a turistiku, vyhovující drsným a proměnlivým podmínkám za konkurenceschopné ceny na českém trhu.

materiál 100% vlna
Windcutter Ne
rozepínání celorozepínací
kapsy bez kapes
kapuce Ano
norský vzor Ano
střih dámský

Příslušenství