Dívčí šaty MARIUS s norským vzorem, modročervené

Nový produkt

Dívčí šaty z merino vlny s typickým norským vzorem MARIUS® využijete pro slevnostnější chvíle doma i venku. Šaty jsou vhodné i jako zateplující funkční vrstva ven. Rozepíná se na knoflíky až na ramenou. Pletené šaty pletené z materiálu 70% bambusová viskóza, 30% bio bavlna v typicky modročervené kombinaci s norským vzorem Marius®, který zdobí hruď, ramena , záda i spodní lem.

1 074 Kč

1 074 Kč bez DPH


7 ks skladem

zašleme do 24 hodin

MARIUS® i pro děti

Moderní varianta originalního norského vzoru Marius® pro děti.

  • Nádherné šaty pro malé princezny 
  • Kulatý výstřih, zapínání na knoflíky na ramenou
  •  Jemný a elastické šaty pro slavnostnější přiležitost
  •  70% bambusová viskóza, 30% bio bavlna
  •  Vhodné jako první nebo i druhá vrstva oblečení

Velikosti:
12–24 měsíců (92 cm)
2–3 roky (98 cm)
3–4 roky (104 cm)
5–6 let (110 cm)

Originální norský svetr MARIUS®

Svetr MARIUS je pojmem mezi norskými svetry. Nejpoužívanější norský vzor pochází z dílny návrhářky Unn Soiland z 50. let minulého století. Slávu si získal díky filmu Troll i ord a herci Mariusi Eriksenovi. Svetr pletený ze 100% norské vlny se vyrábí podle původní licence v továrně Rauma Ullvarefabrikk na západním pobřeží Norska v Andalsnes. Za poslední roky se ale licence rozšířila i na řadu pro děti (Marius Kids), spodního prádla, bund nebo řadu suvenýrů.

Vzor Marius je ale populární i díky norské zálíbě v pletení podle návodu. Marius totiž vychází dodnes ve verzi „strikkepakke“, tedy balíčku vlny, jehlic a návodu, aby si každý mohl svůj svetr Marius uplést doma.

materiál 70% bambusová viskóza, 30% bio bavlna
rozepínání na knoflíky
norský vzor Ano
střih dětský

Příslušenství