Dětský svetr Norlender FANAFJELLET navy s kapucí, 100% vlna

Nový produkt

Pravý norský vlněný dětský svetr s kapucí ze 100% vlny s norskými vzory. Jednovrstvý svetr, barva tmavě modrá (navy). 2 kapsy vpředu.

1 531 Kč

2 231 Kč

-700 Kč

1 531 Kč bez DPH


3 ks skladem

zašleme do 24 hodin

Pravý norský vzor

Svetr FANAFJELLET je jednovrstvý svetr pletený ze 100% norské vlny. Vynikají na něm krásné typické norské vzory a nosit ho mohou jak holčičky, tak kluci.

Tradice rodinné firmy od roku 1927

Psal se rok 1927, když můj dědeček založil malou textilní fabriku v přízemí své farmy v horské obci Tveiten na ostrově Osteroy na západě Norska. Firmě se dařilo a brzy se stala důležitým zaměstnavatelem pro lidi z okolí. Nové modely se pro továrnu navrhovaly po celém Norsku. V roce 1947 se výroba přesunula z hor dolů do údolí k fjordu Osterfjord, kde se dodnes nachází naše sídlo. Od výroby vlněného spodního prádla jsme se propracovali až k výrobě vlněných svetrů pro děti a dospělé. Jméno Norlender používáme pro naše výrobky od roku 1989. Design norských svetrů a doplňků vychází z bohaté tradice, na kterou jsme u nás v Norsku právem hrdí. Také naše proměnlivé počasí nás ve výrobě oblečení mnohému naučilo. Proto také používáme pro výrobu výhradně vlnu. Jsme zavázáni rodinnou tradicí a s radostí vám nabízíme nejnovější modely značky Norlender pro vaše pohodlí a radost.

Astrid Tveiten - majitelka
materiál 100% vlna
Windcutter Ne
rozepínání celorozepínací
kapsy Ne
kapuce Ano
norský vzor Ano
střih dětský

Příslušenství