BRYNJE Helsetroye

HELSETROYE

Tady to všechno začalo. Odkaz na bavlněnou síťovinu, kterou jako první otestovali Sir Edumnd Hillary a šerpa Tenzing Norgay. Jejich dobová fotka pod Mt. Everestem v síťovaném triku obletěla svět. Dodnes je tohle triko ideální základní vrstvou např. pod košili.

HELSETROYE

Filtrovat podle

Dostupnost

Dostupnost

velikost

velikost

tričko BRYNJE Helsetroye T-Shirt lightweight, bílé

Exkluzivní bavlněné síťované triko vyrobené podle pravé norské tradice. V podobném se vydal Edmund Hillary na Mt.Everest v roce 1953. Vhodné jako základní vrstva pod košili nebo triko pro klidnější aktivity či do práce. Pro aktivnější využití při sportu doporučujeme spíše řadu Super Thermo nebo Wool Thermo.
990 Kč
Zašleme do 24 hodin
velikost: S (48) M (50) L (52) XL (54) XXL (56)

nátělník BRYNJE Helsetroye A-Shirt lightweight, bílé

Exkluzivní bavlněný síťovaný nátělník vyrobený podle pravé norské tradice. V podobném se vydal Edmund Hillary na Mt.Everest v roce 1953. Vhodné jako základní vrstva pod košili nebo triko pro klidnější aktivity či do práce. Pro aktivnější využití při sportu doporučujeme spíše řadu Super Thermo nebo Wool Thermo.
950 Kč
Produkt je dostupný v jiných variantách
velikost: S (48) M (50) L (52) XL (54) XXL (56)

tričko BRYNJE Helsetroye T-Shirt heavyweight, bílé

Exkluzivní bavlněné extra síťované triko s největšími mezerami vyrobené podle pravé norské tradice. Ve stejném se vydal Edmund Hillary na Mt.Everest v roce 1953. Vhodné jako základní vrstva pod košili nebo triko pro klidnější aktivity či do práce. Pro aktivnější využití při sportu doporučujeme spíše řadu Super Thermo nebo Wool Thermo.
890 Kč
Produkt je dostupný v jiných variantách
velikost: S (48)