Lucie Výborná

Známá rozhlasová a televizní moderátorka Lucie Výborná jede na jedinečnou a dobrodružnou expedici do Antarktidy. Chystá se s nadšením a odhodláním napsat další kapitolu svého pestrého života.

Lucie ukazuje, že ženy jsou stejně odvážné a silné jako muži. Minimálně:-). Je ambasadorkou Norského světa, celá je oblečená do termoprádla i expedičního oblečení Brynje. Stala se také ochránkyní životního prostředí a chce ukázat křehkou krásu Antarktidy, kterou je nutné zachránit pro budoucí generace.

Deník Lucie

Lucie ve svém deníku detailně popisuje velmi intenzivní trénink. Neúnavně za sebou vláčela pneumatiky, překonávala kilometry v náročném terénu Jizerských hor, testovala doslova své limity. Připravila se v tréninku na extrémní podmínky, které ji cestou přes Antarktidu čekají. Expedice vyžaduje stoprocentní fyzickou i psychickou odolnost.


A kdy to vše vypukne?

10. listopadu 2023 se společně s Lucií Výbornou vydáme na Antarktidu, abychom prozkoumali tajemnou zemi sněhu a ledu. Spolu s námi můžete sledovat její kroky, které ukazují, že hranice jsou tam, kde si je sami stanovíme. Následovat své sny stojí za to.

Brynje of Norway je toho důkazem. V roce 1953 bylo naše termoprádlo první na Mt. Everestu. Teď rádi následujeme Lucii na Antarktidu.

Oblíbené produkty

BRYNJE Lady Super Thermo Shirt w/inlay

Dámská verze síťoviny s dlouhým rukávem, plnou přední částí až k ramenům. Tričko je z polypropylenu, má skvělé izolační vlastnosti, velmi odvádí vlhkost a rychle se vysuší. Do hlubokých mrazů i teplého počasí pro všechny aktivity i za vyšších intenzit.
1 425 Kč
Zašleme do 24 hodin
velikost: XS (34-36) S (36-38) M (38-40) L (40-42) XL (42-44)

Dámské kalhoty BRYNJE Expedition Hard Shell Pants

Expediční kalhoty v dámském střihu na kšandy v černé barvě a v nejvyšší výbavě. Vyvinuté s předními norskými horskými vůdci a testovaná při extrémních závodech. Nepromoknou, neprofouknou, odvedou vlhkost díky inovativní 3-vrstvé membráně Schoeller c_change (vodní sloupec 20 000 mm). 2 kapsy na boku, další na stehnech. Celorozepínací nohavice. Rozepínání...
16 990 Kč
Zašleme do 24 hodin
velikost: XS (34-36) S (36-38) M (38-40)

Expedition Hard Shell Jacket 2.0

Dámská expediční bunda s velkou kapucí, v červené barvě a v nejvyšší výbavě. Vyvinutá s předními norskými horskými vůdci a testovaná při extrémních závodech. Nepromokne, neprofoukne, odvede vlhkost díky inovativní 3-vrstvé membráně Schoeller C-Change (vodní sloupec 20 000 mm), která mění své vlastnosti podle teploty. Odvádí, když jste aktivní a izoluje...
16 990 Kč
Produkt je dostupný v jiných variantách
velikost: XS (34-36) S (36-38) M (38-40) L (40-42) XL (42-44)