• Novinka

Hoyfjellskart Jotunheimen: Galdhopiggen & Glittertinden - turistická mapa 1:25.000

9789189371378
Velmi podrobná turistická mapa nejvyšších hor Skandinávie je unikátní tím, že informace o terénu v mapě jsou založeny na laserovém skenování z letadla. Horské svahy, vodní cesty, ledovce a další přírodní prvky jsou touto technologií zobrazeny mnohem detailněji. Mapa také obsahuje více stezek než kterákoli předchozí mapa stejné oblasti. Mapa v měřítku 1:25 000 je užitečná pro ty, kteří plánují výstup na Galdhopiggen (2469 mnm) nebo Glittertinden (2452 mnm). Mapu mohou využít i ti, kteří chtějí opustit značené cesty a prozkoumat vlastní trasy ve vysokých horách. Díky materiálu Tyvek® je zcela odolná vodě a vysoce odolná roztržení.
454 Kč

(454 Kč ks)

Skladem v Jesenici
Počet
Zašleme do 24 hodin

2 ks
  Rychlá doprava!

Objednejte v pracovní dny do 10:00 a zašleme ještě v den objednávky.

  Osobní vyzvednutí i vyzkoušení

Showroom Jesenice u Prahy

  Spolehlivý obchod

ověřeno našimi zákazníky

Tato turistická mapa je unikátní tím, že informace o terénu v mapě jsou založeny na laserovém skenování z letadla. Horské svahy, vodní cesty, ledovce a další přírodní prvky jsou touto technologií zobrazeny mnohem detailněji. Mapa také obsahuje více stezek než kterákoli předchozí mapa stejné oblasti.

Mapa v měřítku 1:25 000 je užitečná pro ty, kteří plánují výstup na Galdhopiggen (2469 mnm) nebo Glittertinden (2452 mnm). Mapu mohou využít i ti, kteří chtějí opustit značené cesty a prozkoumat vlastní trasy ve vysokých horách.

Texty pouze v norštině, přehledné informace a legenda i v angličtině.

Díky materiálu Tyvek® je zcela odolná vodě a vysoce odolná roztržení. Tyvekkarta se při používání neopotřebí v záhybu ani neztratí barvu.

Parametry

rok vydání
2022
Měřítko
1:25 000
vazba
skládaná
země
Norsko
jazyk
norsky, anglicky
oblast
Jotunheimen

Mohlo by vás také zajímat

chat Komentáře (0)