Högalpin karta Kebnekaise - turistická mapa 1:15.000

9789188335357
Jedná se o unikátní mapu s množstvím detailů, které nebyly dosud nikdy zobrazeny na mapě nejvyšší hory Švédska. Informace o terénu v mapě jsou založeny na leteckém laserovém skenování. Poprvé se útesy, větší skály, lesy a vodní cesty objevují s přesností, která skutečně odpovídá skutečnosti. Současný rozsah ledovců a zlomové zóny byly vytvořeny ve spolupráci s Katedrou přírodní geografie Stockholmské univerzity. Mapa v měřítku 1:15 000. je zcela odolná vodě a vysoce odolná roztržení díky materiál Tyvek®.
449 Kč

(449 Kč ks)

Skladem v Jesenici
Počet
Zašleme do 24 hodin

2 ks
  Dárek na poslední chvíli? Osobní vyzvednutí u nás!

Showroom Jesenice u Prahy

  Spolehlivý obchod

ověřeno našimi zákazníky

Jedná se o unikátní mapu s množstvím detailů, které nebyly dosud nikdy nalezeny na nejvyšší hoře Švédska. Informace o terénu v mapě jsou založeny na leteckém laserovém skenování. Poprvé se útesy, větší skály, lesy a vodní cesty objevují s přesností, která skutečně odpovídá skutečnosti. Současný rozsah ledovců a zlomové zóny byly vytvořeny ve spolupráci s Katedrou přírodní geografie Stockholmské univerzity.

Mapa v měřítku 1:15 000 poskytuje dobrou podporu pro ty, kteří podnikají túry na vrcholy, túry na ledovce nebo jinak opouštějí značené trasy.

Texty pouze ve švédštině, přehledné informace a legenda i v angličtině.

Díky materiálu Tyvek® je zcela odolná vodě a vysoce odolná proti roztržení. Tyvekkarta se při používání neopotřebí v záhybu ani neztratí barvu.

Parametry

rok vydání
2022
Měřítko
1:15 000
vazba
skládaná
země
Švédsko
jazyk
švédsky, anglicky
oblast
severní Švédsko

Mohlo by vás také zajímat

chat Komentáře (0)