Toko Eco TEXTILE WASH SACHET 40ml - jednorázový prací prostředek na sportovní oblečení

5582608
Sáček s pracím prostředkem na jedno praní. Univerzální prací prostředek je šetrný k životnímu prostředí. Určený pro funkční oblečení. Efektivní i při praní za nízkých teplot. Neobsahuje barviva, optická bělidla a fosfáty. 1 sáček = 1 praní.
48 Kč

(48 Kč ks)

zasíláme do 24 hodin
Počet
Zašleme do 24 hodin

29 ks
  Snadné vrácení nebo výměna

dárky měníme až do 21.1.2022!

  Osobní vyzvednutí i vyzkoušení

Showroom Jesenice u Prahy

  Spolehlivý obchod

ověřeno našimi zákazníky

Speciální prací prostředek šetrný k životnímu prostředí. - Doporučeno pro funkční materiály. - Aktivizuje a udržuje funkce GORE-TEX, Sympatex... - Svěží vůně. - Pro praní v pračce a pro ruční praní, účiný i pří nízkých teplotách. - Bez barviv, optických bělidel a fosfátů. - Dermatologicky testováno. Šetrný k životnímu prostředí. BLUESIGN APPROVED Nezávislá bluesign® norma je reakcí na rostoucí poptávku po textilních výrobcích, které jsou šetrné k životnímu prostředí, nepředstavují žádné zdravotní riziko a šetří prostředky na výrobu v největší možné míře. bluesign® - určuje maximální množství odpadních vod, odpadního vzduchu a energetických výdajů při celém výrobním procesu. Kontroluje také prahové hodnoty, zamezuje používání zakázaných a omezených látek aby se zajistila maximální šetrnost výrobního procesu k životnímu prostředí. bluesign® - představuje špičkovou kvalitu a vysokou přidanou ekonomickou hodnotu. bluesign® - je nezávislé a mezinárodně uznávané označení kvality. Firmy a produkty které splňují tyto normy si zaslouží Vaší důvěru. bluesign® - je zkratka pro ekologicky vyrobený výrobek, který je zároveň šetrný k životnímu prostředí a svědomitě využívá přírodních zdrojů.

Mohlo by vás také zajímat

chat Komentáře (0)

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.