Norsk grammatikk - učebnice - Teoribok

9788202292546
Myslíte to s norštinou vážně? Ponořte se plně do norské gramatiky! Učebnice je určena pro mladé lidi a dospělé, kteří se učí norštinu jako druhý jazyk a pro učitele vyučující norštinu. Vydaná v Norsku pro potřeby výuky cizinců. 156 stran, formát A4, měkká vazba. Pouze norsky v jazykové formě bokmal. Pro velmi pokročilé, úroveň B1-C1.
53,86 €

(53,86 € ks)

zasíláme do 24 hodin
Počet
Zašleme do 24 hodin

1 ks
  Osobní vyzvednutí i vyzkoušení

Showroom Jesenice u Prahy

  Spolehlivý obchod

ověřeno našimi zákazníky

Jedinečná učebnice gramatiky norského jazyka vydaná v Norsku pro potřeby výuky cizinců.

Kniha je strukturována tak, aby byly nejprve zkontrolovány třídy slov. Zabývá se nejdůležitějšími vzory ohýbání a formálními pravidly, ale velký důraz je kladen na to, jak se různé formy používají v praxi.

V poslední části knihy jsou diskutovány věty, věty a jak propojit věty s větším celkovým. Mezi těmito dvěma částmi dojde k určitému překrytí. Uživatelé mají možnost vidět stejný jev z různých úhlů a umožňují opakování obtížného materiálu.

Kniha pro učitele, kteří vyučují norštinu jako druhý jazyk, pomůže najít vysvětlení otázek, které vyvstanou při výuce. Mohou také najít příklady, které ilustrují běžné problémy ve výuce norštiny jako druhého jazyka.

168 stran, formát A4, měkká vazba.

Pouze norsky v jazykové formě bokmal!

Parametry

rok vydání
2009
vazba
brožovaná
jazyk
norsky
počet stran
168
autor
Kirsti McDonald
Multimédia
Ne
Edice
Norsk Grammatikk

Mohlo by vás také zajímat

chat Komentáře (0)

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.