• -10,01%

Norština (nejen) pro samouky + klíč + 2CD, 2. vydání

9788073355517
Jedinečná učebnice norštiny s podrobným klíčem a 2 audio CD! 408 + 136 stran klíče, formát A5. Základní učebnice norštiny je určena všem, kteří se chtějí naučit norsky (bokmal) především samostudiem, dobře ale poslouží i pro jazykové kurzy. BONUS: Více než 2 a půl hodiny nahrávek mp3. NOVÉ VYDÁNÍ 2018!
699 Kč
629 Kč Sleva 10,01%

(629 Kč ks)

zasíláme do 24 hodin
Počet
Zašleme do 24 hodin

2 ks
  Snadné vrácení nebo výměna

dárky měníme až do 21.1.2022!

  Osobní vyzvednutí i vyzkoušení

Showroom Jesenice u Prahy

  Spolehlivý obchod

ověřeno našimi zákazníky

Norština (nejen) pro samouky je na českém trhu první svého druhu a mezi učebnicemi norštiny vydanými v ČR nemá obdoby ani svým rozsahem - 408 stran + 136 stran klíče + 2 CD.

Samoukům příručka ulehčuje studium mimo jiné přeloženými články prvních 10 lekcí, kompletními řešeními všech cvičení a slovníčkem zahrnujícím veškeré použité výrazy.

Při učení mluvené podoby jazyka pomůže nahrávka, která obsahuje načtená slovíčka prvních pěti lekcí, převážnou většinu článků a dialogů, ale také řadu výslovnostních cvičení i poslechových cvičení na porozumění.

Učebnice byla vytvářena také se zřetelem k možnému použití v jazykových školách či při soukromé výuce, zde lektoři ocení především velké množství cvičení v lekcích (kolem 20), z nichž si snadno vyberou pro své žáky ta potřebná. Do cvičení byla z těchto důvodů zařazena i cvičení konverzačního charakteru, kupříkladu vyprávění podle obrázků. Kromě výuky norštiny si kniha klade za cíl seznámit uživatele s norskými reáliemi; dozvíte se tak v ní třeba něco o menšinovém etniku Sámů (Laponců), o životě dramatika Henrika Ibsena, vypravíte se do metropole Osla, do přístavního města Bergenu a na malebné ostrovy Lofoty, zjistíte, na čem si Norové pochutnávají o Vánocích a kde tráví Velikonoce

Autorky: Lucie Mikolášková, Ivana Pinkasová, Klára Winklerová
lektorka: Jarka Vrbová

Parametry

rok vydání
2018
vazba
brožovaná
jazyk
česky
počet stran
408
autor
kolektiv autorek
Multimédia
Ano

Mohlo by vás také zajímat

chat Komentáře (1)
Známka

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.