• -10,01%

Norština (nejen) pro samouky + klíč + 2CD, 2. vydání

9788073355517
Jedinečná učebnice norštiny s podrobným klíčem a 2 audio CD! 408 + 136 stran klíče, formát A5. Základní učebnice norštiny je určena všem, kteří se chtějí naučit norsky (bokmal) především samostudiem, dobře ale poslouží i pro jazykové kurzy. BONUS: Více než 2 a půl hodiny nahrávek mp3. NOVÉ VYDÁNÍ 2018!
635 Kč
572 Kč Sleva 10,01%

(572 Kč ks)

Skladem v Jesenici
Počet
Zašleme do 24 hodin

2 ks
  Osobní vyzvednutí i vyzkoušení

Showroom Jesenice u Prahy

  Spolehlivý obchod

ověřeno našimi zákazníky

Norština (nejen) pro samouky je na českém trhu první svého druhu a mezi učebnicemi norštiny vydanými v ČR nemá obdoby ani svým rozsahem - 408 stran + 136 stran klíče + 2 CD.

Samoukům příručka ulehčuje studium mimo jiné přeloženými články prvních 10 lekcí, kompletními řešeními všech cvičení a slovníčkem zahrnujícím veškeré použité výrazy.

Při učení mluvené podoby jazyka pomůže nahrávka, která obsahuje načtená slovíčka prvních pěti lekcí, převážnou většinu článků a dialogů, ale také řadu výslovnostních cvičení i poslechových cvičení na porozumění.

Učebnice byla vytvářena také se zřetelem k možnému použití v jazykových školách či při soukromé výuce, zde lektoři ocení především velké množství cvičení v lekcích (kolem 20), z nichž si snadno vyberou pro své žáky ta potřebná. Do cvičení byla z těchto důvodů zařazena i cvičení konverzačního charakteru, kupříkladu vyprávění podle obrázků. Kromě výuky norštiny si kniha klade za cíl seznámit uživatele s norskými reáliemi; dozvíte se tak v ní třeba něco o menšinovém etniku Sámů (Laponců), o životě dramatika Henrika Ibsena, vypravíte se do metropole Osla, do přístavního města Bergenu a na malebné ostrovy Lofoty, zjistíte, na čem si Norové pochutnávají o Vánocích a kde tráví Velikonoce

Autorky: Lucie Mikolášková, Ivana Pinkasová, Klára Winklerová
lektorka: Jarka Vrbová

Parametry

rok vydání
2018
vazba
brožovaná
jazyk
česky
počet stran
408
autor
kolektiv autorek
Multimédia
Ano

Mohlo by vás také zajímat

chat Komentáře (1)
Známka