Švédsko - puzzle 200 dílků

9789113081717
Švédská skládanka ve 200 kusech, zábavný způsob, jak získat povědomí o švédské geografii. Puzzle ukazuje Švédsko s dělením na jednotlivé kraje s popisy a údaji ke každému kraji zvlášť. Vhodné pro studium švédských reálií. Puzzle 200 dílku. Velikost složeného obrázku 33x47 cm.
399 Kč

(399 Kč ks)

zasíláme do 24 hodin
Počet
Zašleme do 24 hodin

2 ks
  Snadné vrácení nebo výměna

dárky měníme až do 21.1.2022!

  Osobní vyzvednutí i vyzkoušení

Showroom Jesenice u Prahy

  Spolehlivý obchod

ověřeno našimi zákazníky

Puzzle 200 dílků.

Velikost složeného obrázku 33x47 cm.

Švédská skládanka ve 100 kusech, zábavný způsob, jak si pověsit a zároveň získat první úvod do švédské geografie. Puzzle ukazuje Švédsko v zelených, žlutých a hnědých barvách.

Švédské puzzle má pěkné zvířecí ilustrace se slavnými zvířaty švédské severské fauny, např vlky, vydry, jeleny, losy, soby, lišky a štiky.

Samotná mapa má zvýrazněné hranice pro Götaland, Svealand a Norrland a výběr měst. Zahrnuty jsou názvy okolních moří, části Dánska, Norska, Finska a pobaltských zemí, jakož i vlajky států.

Velikost puzzle je 24x36cm a má švédský text. Položky s puzzle motivy jsou zahrnuty tam, kde můžete také vidět seznam, která zvířata jsou na puzzle.

Mohlo by vás také zajímat

chat Komentáře (0)

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.