Pletená multifunkční čepice/nákrčník Norlender, 100% vlna

24401
7528224401043
Pletený multifunkční límec s norským vzorem Setesdal. Materiál: 100% vlna. Můžete použít jako límec, čelenku nebo čepici. Šňůrka na stahování v horní části. Jedna velikost.
1 199 Kč

(1 199 Kč ks)

Skladem v Jesenici
barva
Počet
Zašleme do 24 hodin

3 ks
  Dárek na poslední chvíli? Osobní vyzvednutí u nás!

Showroom Jesenice u Prahy

  Spolehlivý obchod

ověřeno našimi zákazníky

3 využití v jednom

Zajímavý doplněk svetrů značky Norlender kombinuje límec, čelenku i čepici.

Šňůrka na stahování v horní části změní límec na praktický kulich. Přeložením zase vznikne hřejivá čelenka. Vyrobeno ze 100% merino vlny.

Tradice rodinné firmy od roku 1927

Psal se rok 1927, když můj dědeček založil malou textilní fabriku v přízemí své farmy v horské obci Tveiten na ostrově Osteroy na západě Norska. Firmě se dařilo a brzy se stala důležitým zaměstnavatelem pro lidi z okolí. Nové modely se pro továrnu navrhovaly po celém Norsku. V roce 1947 se výroba přesunula z hor dolů do údolí k fjordu Osterfjord, kde se dodnes nachází naše sídlo. Od výroby vlněného spodního prádla jsme se propracovali až k výrobě vlněných svetrů pro děti a dospělé. Jméno Norlender používáme pro naše výrobky od roku 1989. Design norských svetrů a doplňků vychází z bohaté tradice, na kterou jsme u nás v Norsku právem hrdí. Také naše proměnlivé počasí nás ve výrobě oblečení mnohému naučilo. Proto také používáme pro výrobu výhradně vlnu. Jsme zavázáni rodinnou tradicí a s radostí vám nabízíme nejnovější modely značky Norlender pro vaše pohodlí a radost.

Astrid Tveiten - majitelka

Parametry

materiál
100% vlna
norský vzor
Ano

Mohlo by vás také zajímat

chat Komentáře (0)